fbpx

Online Randevu Formu

Forever Clinica

Burun Estetiği (Rinoplasti)

Burun estetikleri son yıllarda fazlasıyla seçilen ve kullanılan estetik tarzı olarak bilinmektedir. Sıklıkla başvurulan burun ucu kaldırma tarzı estetikler her zaman başarılı bir şekilde sonuçlandığı için müşteriler ve kullanıcılar çok fazla memnun burun estetikleri hassaslık gerektiren estetikler olarak bilinmektedir. Estetik merkezlerinin iyi olması her zaman önemli bir yer kaplamaktadır. Bundan dolayı burun estetiği iyi seçilmesi gereken ve gidilmesi gereken estetik merkezleri olmaktadır.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır

Burun estetiklerinin yapılma aşamalarına bakıldığı zaman genellikle kırma et alma ya da kemik inceltme gibi işlemlerden geçmektedir. Bu işlemler özenli yapılması gereken işlemler olduğundan seçilecek yer bunun için en uygun merkez olmaktadır. Bu tarz merkezlerde gerçekleştirilen her şey uygun fiyatlı ve iyi sonuçta olmaktadır. 

Burun estetiklerinin yapılma aşamalarına bakıldığı zaman genellikle kırma et alma ya da kemik inceltme gibi işlemlerden geçmektedir. Bunun estetiği yapılan anestezi yöntemleri ile birlikte devam edip daha sonra hastanın uyuşturulması ile birlikte işleme başlanmaya çalışılmaktadır.

Burun Estetiğinde Tercih Edilecek Yerin Önemi Nedir

Bu işlemlerde her zaman işine en iyi yapan kişiler tercih edilmelidir. Genellikle ufak çaplı operasyonlarda ya da burun kaldırma işlemlerinde ufak tefek iğneler yardımıyla işlemler yapılmaktadır. Bu bölge düzgün bir şekilde uyuşturulup bu bölgenin ihtiyacı olan operasyon tamamlanmaktadır. Büyük çaplı işlemlerde ise yine hasta aynı şekilde uyuşturulup işlemi hazırlanmaktadır. 

Burada bulunan işlemler daha uzun süre bilmektedir. İyi seçilen estetik yeri burnun çabucak iyileşmesini ve işlemlerin olumlu bir şekilde sonuçlanmasını sağlamaktadır. Bundan dolayı bu estetiği yaptırmak isteyen kişiler muhakkak seçimlerine dikkat etmeli ve bu doğrultuda çalışmalar yapmalıdır. Yorumlara yapılan estetik tarzı ameliyat veren her şeye bakmalıdır.

Burun Estetiği Ameliyatında Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler Nedir

Bu seçimlerde birçok şeye dikkat edilmelidir.

  • Doktor seçimi
  • Klinik seçimi
  • Yapılacak işlemler
  • İyileşme süreçleri
  • Ameliyatın maliyeti

Bu ve bu tarz birçok şeye dikkat edilip Bu doğrultularda çalışmalar yapılırsa hastalar muhakkak başarılı estetikler sonuçlanacaktır.

Burun Estetik Ameliyatlarının İyileşme Süreci Nasıldır

Burun yapılan estetikten sonra iyileşme ve toparlanma süresi olarak yaklaşık bir ay boyunca dikkat edilmesi gereken organlardan biridir. Bu yüzden belli bir dönem hareketler kısıtlanabilmektedir. Tüm bu işlemlerin iyileşme süreci ve tamamlanması yaklaşık bir seneyi bulmaktadır. 

Genellikle bu operasyonlar kış aylarında daha çok tercih edilmektedir. Süreçlerdeki en önemli verilen yer iyileşme süreci olmaktadır. Burada hastadan hastaya değişen vücut yapılarına göre farklılık gösteren iyileşme aşamaları bulunmaktadır. Tüm aşamalar gözden geçirildiği takdirde iyileşme süreci hastanın kendisine dikkat etmesiyle hızlanmaktadır. Hastaya özellikle burun çevresine kesinlikle darbe almaması için özen gösterilmesi söylenmektedir. 

Bunların dışında hastanın yatış pozisyonu burnunu koruma süreçleri de bunların hepsine dahil olmaktadır. Doktora aralıklı muayene olması burnunun yapısını doktorun incelemesi de önemli olmaktadır. Bunların dışında doktorların önem verdiği ve Özen gösterdiği diğer şeyler ise burnun sıcak havalardan korunması olmaktadır. Bundan dolayı genellikle burun ameliyatları kışın daha fazla çok tercih edilmektedir.

Burun Estetiği Fiyatları Nedir?

Genele bakıldığı zaman estetik fiyatları doktordan doktora ve hastanın yaptıracağı işleme göre değişmektedir. Bundan dolayı tek bir fiyat biçmek ya da söylemek mümkün olmamaktadır. Genellikle yapılacak olan küçük çaplı işlemler daha uygun fiyatlara gelebilmektedir. 

Bu işlemlerde de ya burun kaldırma ya da iğneli tedavi tarzı işlemler uygulanabilmektedir. Genellikle büyük çaplı işlemler burnundaki kemiği kırma gibi tarzı işlemler olmaktadır. Tüm bunlar göz önünde tutulduğu ve bulundurulduğu takdirde işlemlerin zaman zaman herkesin bütçesine hitap edileceği görülmektedir.

Uzman Ekibimiz ile Hizmetinizdeyiz

Alanlarında uzman 40'dan fazla ekibimiz ile sizin hizmetinizde her daim mutlulukla çalışıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Web Designer 100%
Mutlu Müşteri
Mutlu Müşteri 100%

9000 +

Toplam İşlem

4000 +

Hasta Sayısı

20000 +

Telefon Görüşmesi

100 %

Müşteri Memnuniyeti

Forever Clinica

Rinoplasti Referanslarımız

Yüzlerce hastamızın memnuniyet videolarını ve öncesi sonralarını görebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Telefon Numaramız

+90 544 848 55 85

Adresimiz

İstanbul
Türkiye

Mail Adresimiz

info@foreverclinica.com

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Sizce binlerce Forever Clinica misafirleri gibi kendinize bir güzellik yapın ve hemen ücretsiz randevu oluşturun.