fbpx

Online Randevu Formu

Forever Clinica

Karın Germe

Diyet ya da spor sonucunda başarıya ulaşamayanların en sık yöneldiği estetik müdahalelerden birisi karın germe operasyonudur. Bu durum hem erkek hem de kadınların sıklıkla karşılaşabileceği durumlardandır. Pek çok kişi dış görünüşü konusunda estetik kaygılara düşer. Bunun sonucunda da estetik müdahalelerden yardım almak isterler. Karın germe estetiği sayesinde pek çok kişi hayal ettiği fiziksel görüntüye ulaşabilir. Tabi bunu yaparken kimlerin uygulama yapacağı da önemlidir. Karın germe, çok riskli olmamakla birlikte dikkat gerektiren uygulamalar arasındadır.

Karın Germe Estetiği Neden Yaptırılır?

Vücudun karın bölgesinde yanlış ya da zararlı beslenmeden dolayı karın bölgesinde yağ birikimiyle karşılaşılır. Bu görüntü insanların kendilerini kötü hissetmesine neden olur. Hatta bazen o kadar ileri seviyededir ki, insanların psikolojik sorunlar yaşamasına neden olur. Karın germe estetiği sayesinde bu durum ortadan kaldırılabilir. Bu durum ilk fark edildiği anda müdahale edilmezse, kişiler için çözülemez sorunlar haline gelir. Karın germe estetiği yaptırmak isteyenlerin kendilerine göre farklı nedenleri vardır. Karın germe estetiğinin yaptırılmasının nedenlerinden bazıları şunlardır;

  • Karın bölgesindeki gevşek ve sarkık görüntüden kurtulmak
  • Doğum sonrası ortaya çıkan görüntüyü yok etmek
  • Özgüven kaybını ortadan kaldırmak ya da kişilerin kendilerini daha iyi hissetmesini sağlamak
  • Çatlak görüntünün ortadan kaldırılmasını sağlamak gibi durumlar karın germe estetiğinin tercih edilme nedenlerindendir. Eğer ki doğru kişiler tarafından müdahale edilirse, sonuçları da başarılı olur.

Karın Germe Estetiği Kimler Yaptırabilir?

Karın germe estetiği hem erkek hem de kadınlar tarafından tercih edilebilecek bir uygulamadır. Bu uygulamayı doğru yapanlar, sorunu yaşayanlar sorunlarından kurtulmalarını da sağlar. Genel sağlık durumlarında herhangi bir sorunu olmayan, yakın gelecekte doğum planı olmayanlar bu cerrahi yöntemden faydalanabilir. Bunun yanı bu yöntemin uygulanacağı kişilerin, karın bölgelerinde büyük bir ameliyat geçirmemiş olmaları da çok önemlidir.

Karın Germe Estetiği Riskleri Nelerdir?

Karın germe estetiğiyle ilgili çok büyük riskler yoktur. Sadece karın germe uygulaması sonrasında enfeksiyon ve kanama olabilir. Ameliyat yaptıranların duruma hazırlıkla olması ve buna göre hareket etmesi gerekir.

Karın Germe Estetiği Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Karın germe estetiği alanında uzman doktorlar tarafından kısa sürede tamamlanır. Ameliyat sonunda başarılı olunabilmesi için dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır;

  • Ameliyat sonrası 1 ya da 2 gün hastanede kalınmalıdır.
  • Ameliyat sonrası ani hareketlerden kaçınılmalıdır.
  • Doktorun vermiş olduğu ilaçlar da düzenli olarak kullanılmalıdır.
  • Ameliyat bölgesine korse kullanılmalıdır. Belli bir süre sonra karın germe ameliyatının tüm etkileri yok olur kişiler isteklerine kavuşurlar.

Karın Germe Estetiği Fiyatları

Her ameliyatta olduğu gibi karın germe ameliyatı içinde farklı fiyat politikaları vardır. Ameliyattan başarılı sonuç almak isteyenler fiyat ve hizmetin birbiriyle denk olmasına dikkat etmelidirler. Özel hastanelerde verilen hizmetler daha yüksek fiyatlardadır. Fakat buna göre hizmet sunulur.

Karın Germe Estetiği Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar

Karın germe estetiği ya da ameliyatı için piyasada çok fazla mevcuttur. Bu fiyatların ortaya çıkmasına neden olan farklı durumlar söz konusudur. Hastaya yapılacak olan işleme bağlı olarak ortaya bir fiyat çıkar. Kilo, yaş, genel sağlık durumu, uygulama bölgelerinin hangi seviyelerde olduğu gibi durumlar farklı fiyatları ortaya çıkarır. Uygulamada yapılacak olan işlemler fiyatı en çok etkileyen durumlardır. Herkesin karın germe ameliyatının aynı şekilde yürütülmesi beklenemez. Bazı ameliyatlarda karın bölgesi daha az yağlıdır. Bu da kısa süreli bir ameliyat olarak sonuçlanır. Daha yağlı sarkık karınlar için ise daha fazla vakit harcanılmalıdır.

Uzman Ekibimiz ile Hizmetinizdeyiz

Alanlarında uzman 40'dan fazla ekibimiz ile sizin hizmetinizde her daim mutlulukla çalışıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Web Designer 100%
Mutlu Müşteri
Mutlu Müşteri 100%

9000 +

Toplam İşlem

4000 +

Hasta Sayısı

20000 +

Telefon Görüşmesi

100 %

Müşteri Memnuniyeti

Bize Ulaşın

Telefon Numaramız

+90 544 848 55 85

Adresimiz

İstanbul
Türkiye

Mail Adresimiz

info@foreverclinica.com

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Sizce binlerce Forever Clinica misafirleri gibi kendinize bir güzellik yapın ve hemen ücretsiz randevu oluşturun.