fbpx

Online Randevu Formu

Forever Clinica

Kaş Kaldırma

Dünya genelinde afrodizyak bir yaşam kadınların vazgeçilmezidir. Bu güzellik ve gençlik iksirini bulmak günümüzde estetik operasyonlarla mümkündür. Beğenilmeyen bir organı, bir yara izini, bir yanık izini, benleri, kelliği ortadan kaldırma ve genç görünme adına estetiksel operasyonlar yapılır. 

Yüze anlam katan estetiksel operasyonlarından biri olan kaş kaldırma kadınların sıklıkla başvurduğu yöntemler arasında yer alır. Kaş düşüklüğü genetiksel ve yaş ile alakalıdır. Çözümü estetik ile sonuçlanan kaşlar yüz ifadesini değiştirir.

Hangi Yöntemler Uygulanır

Kaş kaldırma işlemlerinde uygulanan yöntemler bazen cerrahi olurken bazen bazen cerrahisiz olarak ta yapılır.

Fransız askı yöntemi askı yöntemi ile yapılan kaş kaldırma işlemlerinde ağrı ve kanama olmaz. Tek ve çift ip tekniği kullanılır. His kaybı yaşanmayan bu yöntem son zamanlarda sıklıkla uygulanır.

 • Liposuction yöntemi
 • Örümcek ağı
 • Botox
 • Ultherapy yöntemi şeklinde kaşlar kaldırılır ve hem genç bir görünüm sağlanır hem de bakışlar anlam ifade eder.

Kaş kaldırma operasyonlarında belirgin ve gözle görülebilen bir iz kalmaz aksine yapılacak bu operasyonda alın ve göz çevresinde yer alan çizgiler de ortadan kalkar. Tüm uzmanların yaptığı bu işlemde saçın yer aldığı deri içerisinden kesiler yapılır.

Askı ile Kaş Kaldırma Yönteminin Faydaları

Medikal veya cerrahi yöntemlerle kaş kaldırmanın dez avantajları geçici olması, iz bırakması ve riskli olması şeklinde açıklanırken bu sebeplerle çok tercih edilmeyen kaş kaldırma estetiğinde tercih edilen yöntem askı ile kaş kaldırma yöntemidir. Bu yöntem

 • 5 yıl gibi uzun süreli bir uygulamadır.
 • Her hangi bir sorun yaşanmadan tekrarlanabilir.
 • Cerrahi korkular yaşanmaz
 • Sosyal yaşama hızlı geçilir
 • Acısız ve ağrısızdır. İşlem sonrası ağrı olmaz.
 • Lokal anestezi kullanılır.
 • İz bırakmaz
 • İşlem sonrası sonuç anında görülür fark edilir.

Günümüzde tercih edilen kaş kaldırma estetiği yönteminde kullanılan askılama yöntemini pek çok sanatçı ve kendine değer veren kadınlar yaptırıyor. Yaşın verdiği izleri ortadan kaldıran estetik yöntemler arasında yaşsız yaş almak için kaş kaldırma da önemli bir yer alır.

Kaş Kaldırma Müdahale Süreci

Kaş kaldırma yöntemi yöntemine bağlı olarak ortalama 1 veya 4 saatlik bir zaman diliminde bu işlem gerçekleştirilir. Komplikasyonlar ve kaş yapısının toparlanması için 10 günlük bir süreç gerekir. 

Uzman hekimlerce yapılması durumunda fazla bir riski olmayan kaş kaldırma operasyonunda kızarıklık, ağrı, ödem, kaşıntı gibi komplikasyonlara geçici süreliğine rastlamak mümkün. Kaş kaldırma işleminde lokal anestezi uygulanır. Kaş kaldırma estetiği her mevsimde uygulanır. Mevsimden çok kişinin müsait olduğu zaman önemlidir.

Yaş Sınırı Var Mıdır?

Tüm estetik operasyonlarında yaş sınırı 18 yaş ve üzeridir. Kaş kaldırma operasyonların da bu yaş sınırı baz alınır. Ancak üst sınır dokuların işlevselliğine göre olur. Düşük göz kapağı ve buna bağlı düşük kaş görünümünden rahatsız olan 18 yaş altı ergenler ailelerinin vekaletinde kaş kaldırma estetiği yaptırır.

Kaş Kaldırma Estetiği Fiyatı

Kaş kaldırma estetiğinde uygulanan yöntemler farklı farklı olduğu için bu yöntemlerden hangisinin tercih edileceği fiyatın belirlenmesinde etken olur. Ayrıca ameliyatı yapacak uzman, hastane ve gerekli ekipman da fiyatı belirleyen nedenler arasında yer alır. Kaş kaldırma estetiği yapmadan evvel bu hizmeti veren kliniklerden fiyat bilgisi alınır. Uygun fiyat ve sonucu mükemmel olan klinikte bu işlem rahatlıkla yapılır.

Kaş kaldırma operasyonu için önceden klinik ile randevu süreci oluşturmak gerekir. Kliniğin belirlediği zaman diliminde kaş kaldırma işlemine geçilir. Bu alanda yetişmiş ve profesyonel hizmet veren yasal kliniklerin tamamında kaş kaldırma estetiği yapılır.Uzman Ekibimiz ile Hizmetinizdeyiz

Alanlarında uzman 40'dan fazla ekibimiz ile sizin hizmetinizde her daim mutlulukla çalışıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Web Designer 100%
Mutlu Müşteri
Mutlu Müşteri 100%

9000 +

Toplam İşlem

4000 +

Hasta Sayısı

20000 +

Telefon Görüşmesi

100 %

Müşteri Memnuniyeti

Bize Ulaşın

Telefon Numaramız

+90 544 848 55 85

Adresimiz

İstanbul
Türkiye

Mail Adresimiz

info@foreverclinica.com

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Sizce binlerce Forever Clinica misafirleri gibi kendinize bir güzellik yapın ve hemen ücretsiz randevu oluşturun.