fbpx

Online Randevu Formu

Forever Clinica

Meme Büyütme

Kadınların meme ile ilgili en çok yaşadığı sorunlardan biri küçük ve şekilsiz olması ile karşımıza çıkar. Olan kişiler meme büyütme estetiği olarak istedikleri boyutta meme yapısına sahip olurlar. Aynı zamanda çok daha biçim bir görünüme sahip olan göğüs yapısını elde etmek için de bu işlem çok sık tercih edilir. 

Bu işlem yapılırken bazı noktalarda dikkatli davranmak gerekir. Hemen iyileştirme göstermeden gündelik hayata dönmek yanlış olur. İşlem esnasında kullanılan maddelerin kaliteli olunması konusunda dikkatli davrandığınız zaman herhangi bir sorun ile karşı karşıya olmadan iyileşmedi gösterebilirsiniz. 

Memeniz küçükse ve sarkık görünüyor ise bu işlemi yaptırma şansınız söz konusu olur. Her yaştaki insanın yaptırması uygun olmadığı için 18 yaş ile 55 yaş aralığında olan kişilere işlem uygulanır. Alanında uzman olan kişileri tercih etmek gerekir.

Meme Büyütme Nasıl Yapılır?

Meme estetik işlemi ile ilgili en çok merak edilen konulardan biri ne şekilde yapıldığı konusudur. Doğal yöntemler ile büyütme işlemi mümkün olmaz ise mutlaka estetik operasyonu başvurmanız gerekir. Operasyon yapılırken genel anestezi uygulanır. İşlem esnasında herhangi bir ağrı ya da sızı gibi hissiyat söz konusu olmaz. Fakat işlem sonrasında bir süre ağrı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. 

Yaklaşık olarak üç ila 4 saat arasında süren bir işlemdir. İşlem esnasında meme üzerinde küçük boyutta kesiler açılır. Daha sonra içerisine silikon maddesi yerleştirilir. Bu silikon maddesi yerleştirilirken vücut ile alerjik reaksiyon göstermeyecek olan maddeleri tercih etmek gerekir. Böylece herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız.

Meme Büyütme Estetiği Sonrası

Meme estetiği ile büyütme işlemi yapan kişilerin bir takım konularda dikkatli davranması gerekir. Şu gibi konularda dikkatli davranılması gerekir;

  • İşlem sonrası uyurken sırtüstü uyumaya dikkat etmek gerekir. Bu işlem yaklaşık olarak bir ay böyle devam eder.
  • Ameliyat sonrası ilk bir hafta vücuda su değdirmekten kaçınmak gerekir.
  • Çok ağır şeyler kaldırırsanız problem olacağı için ağır şeyler kaldırmaktan kaçının.
  • Krem ve ilaçları düzenli bir şekilde kullanmaya özen gösterin.

Bu gibi konularda dikkatli davranalım ise herhangi bir sorun yaşamadan meme büyütme estetiği gerçekleşmiş olur. Özellikle son yıllarda kadınların en çok tercih ettiği işlemler arasında yer alır. İşlemi uzman kişilere yaptırdığınız zaman herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız.

Meme Büyütme Riskli Midir?

Her ameliyat risk barındırır. Fakat estetik ameliyatlar da yüksek risk oranı söz konusu değildir. Göğüs büyütme işlemleri yapılırken ya da göz kaldırma veya küçültme işlemleri yapılırken risk faktörü çok düşük olarak karşımıza çıkar. En doğru uygulama gösterildiği zaman herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmadan göğüs yapısını en iyi formuna getirmek mümkün olur. 

Memelerin büyük ve dik görünüm sağlaması çok daha genç ve dinamik görünmenize yardımcı olur. Bu sebeple kadınlar ileri yaşlarda genel olarak memelerini büyütme işlemi uygular. 

Küçük ve şekli olmayan memeler bu şekilde çok daha dikkat çekici bir hale gelir. Kadınların özgüven sahibi olmaları adına da çok önemli bir işlemdir. İşlem esnasında herhangi bir ağrı ya da size durumu ile karşı karşıya kalmanı söz konusu değildir. Fakat işlem sonrasında bir süre göğüs ağrısı söz konusu olur.

Meme Dikleştirme

Memelerde büyütme işlemi yapılırken bunun yanı sıra meme dikleştirme işlemi de çok sık tercih edilen işlemler arasında yer alır. Büyütme işlemi ile dikleştirme işlemi aynı operasyon içerisinde kolay bir şekilde gerçekleşir. 

Bu işlem gerçekleşirken herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmak istemeyen kişiler uzman hekim kontrolünde yaptırması gerekir. Dikleştirme işlemi ile gözler çok daha belirgin bir hal alır. Aynı zamanda yaşın ilerlemesi ile birlikte sarkan memeler bu sayede dik görünüm elde etmiş olur.

Uzman Ekibimiz ile Hizmetinizdeyiz

Alanlarında uzman 40'dan fazla ekibimiz ile sizin hizmetinizde her daim mutlulukla çalışıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Web Designer 100%
Mutlu Müşteri
Mutlu Müşteri 100%

9000 +

Toplam İşlem

4000 +

Hasta Sayısı

20000 +

Telefon Görüşmesi

100 %

Müşteri Memnuniyeti

Forever Clinica

Forever Clinica'yı Tercih Edenler

Binlerce kişinin doğru tercihi olan Forever Clinica'nın mutlu misafirleri.

Bize Ulaşın

Telefon Numaramız

+90 544 848 55 85

Adresimiz

İstanbul
Türkiye

Mail Adresimiz

info@foreverclinica.com

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Sizce binlerce Forever Clinica misafirleri gibi kendinize bir güzellik yapın ve hemen ücretsiz randevu oluşturun.